Asus K00C, TF701T, Transformer TF701T Tabletin Akku
calcActive())">
Asus K00C, TF701T, Transformer TF701T Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K00C TF701T Transformer TF701TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C12P1305
In stock
- SKU
- CS-AUF701SL
46,95 €
Kuvaus / Asus K00C, TF701T, Transformer TF701T Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUF701SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087731 |
| Mitat | 197.49 x 90.99 x 3.38 mm |
| Korvaa | C12P1305 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 30.97Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review