Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
calcActive())">
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
Nexus 7Nexus 7 16GB Nexus 7 32GBNexus 7 8GBNexus 7"
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME370TMeMO Pad ME370TMeMO Pad ME370T 16GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut: 0B200-00120100M-A1A1A-219-17QEC11-ME370T ME3PNJ3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut: 0B200-00120100M-A1A1A-219-17QEC11-EP71C11-ME370T ME3PNJ3
In stock
- SKU
- CS-AME301SL
33,95 €
Kuvaus / Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-AME301SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079170 |
| Mitat | 141.60 x 68.10 x 3.80mm |
| Korvaa | C11-ME370T / ME3PNJ3 / 0B200-00120100M-A1A1A-219-17QE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 15.91Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review