Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
calcActive())">
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
ME571KLNexus 7 2nd Nexus 7 4G 32GBNexus 7 HD NEXUS7CVZW
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K009
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut: C11P1303
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut: C11P1303
In stock
- SKU
- CS-AUK009SL
33,95 €
29,95 €
Kuvaus / Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-AUK009SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087700 |
| Mitat | 94.77 x 90.05 x 3.58mm |
| Korvaa | C11P1303 / C11PNCH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.01Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review