Asus Fonepad 7", K004, ME172 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus Fonepad 7", K004, ME172 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Fonepad 7" K004 ME172Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C11-ME172V
In stock
- SKU
- CS-AUM172SL
33,95 €
Kuvaus / Asus Fonepad 7", K004, ME172 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUM172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087717 |
| Mitat | 136.49 x 65.71 x 3.97mm |
| Korvaa | C11-ME172V |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 15.94Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Stocks
Write Your Own Review