Asus FE170CG, Fonepad 7" Dual Sim phablet, K012 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus FE170CG, Fonepad 7" Dual Sim phablet, K012 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
FE170CG Fonepad 7" Dual Sim phablet K012Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:0B200-00950000 C11P1327
In stock
- SKU
- CS-AUM170SL
31,95 €
Kuvaus / Asus FE170CG, Fonepad 7" Dual Sim phablet, K012 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUM170SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096207 |
| Mitat | 92.92 x 90.32 x 3.45 mm |
| Korvaa | C11P1327 / 0B200-00950000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review