Stihl puutarhatyökalun HSA 25 / HSA 25 Cordless Shrub yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Stihl puutarhatyökalun HSA 25 / HSA 25 Cordless Shrub yhteensopiva akku 1500mAh
Stihl puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitHSA 25 HSA 25 Cordless Shrub HSA 25 Grass ShearsKorvattavat Stihl puutarhatyökalun alkuperäisakut45154006500
In stock
- SKU
- CS-SHA250PW
31,95 €
Kuvaus / Stihl puutarhatyökalun HSA 25 / HSA 25 Cordless Shrub yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Stihl puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-SHA250PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158998 |
| Korvaa | 45154006500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Mitat | 88.00 x 51.40 x 48.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review