Stiga ruohonleikkurin Stig E600U / G600 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Stiga ruohonleikkurin Stig E600U / G600 yhteensopiva akku 2500mAh
Stiga ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitStig E600U G600 600M2Korvattavat Stiga ruohonleikkurin alkuperäisakut2R0101118/ST1 RB 2525 381600607/0
In stock
- SKU
- CS-STE600VX
59,95 €
Kuvaus / Stiga ruohonleikkurin Stig E600U / G600 yhteensopiva akku 2500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Stiga ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-STE600VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185796 |
| Korvaa | 2R0101118/ST1 / RB 2525 / 381600607/0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 63Wh |
| Mitat | 80.00 x 70.00 x 40.30mm |
Stocks
Write Your Own Review