Steelseries 61298RX, Arctis Pro Wireless, H Wireless Gaming-Headset akku 900mAh / 3.33Wh
calcActive())">
Steelseries 61298RX, Arctis Pro Wireless, H Wireless Gaming-Headset akku 900mAh / 3.33Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Steelseries langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SLS800SL
17,95 €
Kuvaus / Steelseries 61298RX, Arctis Pro Wireless, H Wireless Gaming-Headset akku 900mAh / 3.33Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-SLS800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121350 |
| Korvaa | 160240 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.85 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review