Sportdog koirapannan SD-400 Transmitter yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
Sportdog koirapannan SD-400 Transmitter yhteensopiva akku 150mAh
Sportdog koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSD-400 TransmitterKorvattavat Sportdog koirapannan alkuperäisakut650-059 DC-16
In stock
- SKU
- CS-SDC16SL
14,95 €
Kuvaus / Sportdog koirapannan SD-400 Transmitter yhteensopiva akku 150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sportdog koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SDC16SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054108 |
| Korvaa | 650-059,DC-16 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 1.08Wh |
| Mitat | 35.80 x 26.00 x 15.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review