Spectralink PBL87410, PIVOT 8741, PIVOT 8743 akku 2400mAh
calcActive())">
Spectralink PBL87410, PIVOT 8741, PIVOT 8743 akku 2400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Spectralink kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BPL871CL
33,95 €
Kuvaus / Spectralink PBL87410, PIVOT 8741, PIVOT 8743 akku 2400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-BPL871CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127673 |
| Korvaa | PBL87100 / DM351 / BBL87100 / BAT87100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 87.73 x 37.94 x 16.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review