Spectralink 8742 akku 2400mAh
calcActive())">
Spectralink 8742 akku 2400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Spectralink kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SPL875CL
33,95 €
Kuvaus / Spectralink 8742 akku 2400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-SPL875CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122944 |
| Korvaa | BBK87120 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 95.70 x 57.80 x 7.80 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review