Soundcast Outcast JR akku 2000mAh
calcActive())">
Soundcast Outcast JR akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Soundcast kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-STC100SL
38,95 €
Kuvaus / Soundcast Outcast JR akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-STC100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141730 |
| Korvaa | AA10SXT / FH2000-14490C10S |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 72.45 x 50.80 x 29.05mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review