SonyEricsson BST-35 yhteensopiva akku 700 mAh
calcActive())">
SonyEricsson BST-35 yhteensopiva akku 700 mAh
Akku sopii mm: SonyEricsson T300, T306, T310.
In stock
- SKU
- CS-ERT310SL
13,40 €
Kuvaus / SonyEricsson BST-35 yhteensopiva akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-ERT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128007388 |
| Korvaa | BST-22 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 67.92 x 37.35 x 5.18mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review