SonyEricsson BST-19 yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
SonyEricsson BST-19 yhteensopiva akku 850 mAh
Akku sopii mm: SonyEricsson T206.
In stock
- SKU
- CS-ERT206SL
16,95 €
Kuvaus / SonyEricsson BST-19 yhteensopiva akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-ERT206SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128007371 |
| Korvaa | BST-19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 51.50 x 30.25 x 6.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review