Sony Xperia Z2 Tablet akku - 6000 mAh
calcActive())">
Sony Xperia Z2 Tablet akku - 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 SGP551 SGP561 SOT21 Xperia Tablet Z2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
1277-3631.1B 1ICP3/102/112-2 LIS2206ERPC
In stock
- SKU
- CS-SPZ200SL
43,95 €
Kuvaus / Sony Xperia Z2 Tablet akku - 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SPZ200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124634 |
| Korvaa | LIS2206ERPC / 1ICP3/102/112-2 / 1277-3631.1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Mitat | 237.70 x 103.60 x 2.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review