Sony Xperia XZ premium akku 3200 mAh
calcActive())">
Sony Xperia XZ premium akku 3200 mAh
Sony Xperia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Sony Xperia malleihin: G8141 G8142 G8188 Maple DS Maple SS PF11 SO-04J Xperia XZ Premium Xperia XZ Premium TD-LTETämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Xperia alkuperäisakun:LIP1642ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERG814SL
22,95 €
Kuvaus / Sony Xperia XZ premium akku 3200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-ERG814SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132158 |
| Korvaa | LIP1642ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 114.80 x 47.00 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review