Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
calcActive())">
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
Sony Xperia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Sony Xperia malleihin: Xperia XZ Xperia XZ Dual SIM F8331 F8332Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Xperia alkuperäisakun:1305-6549 / LIS1632ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERF833XL
23,95 €
Kuvaus / Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-ERF833XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124580 |
| Korvaa | LIS1632ERPC / 1305-6549 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.83Wh |
| Mitat | 78.00 x 58.00 x 4.30 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review