Sony VGP-BPL11, VGP-BPS11 akku 4400 mAh musta
calcActive())">
Sony VGP-BPL11, VGP-BPS11 akku 4400 mAh musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VGN-TZ121 VGN-TZ13 VGN-TZ130N/B VGN-TZ131 VGN-TZ132/N VGN-TZ132N VGN-TZ150N/B VGN-TZ150N/N VGN-TZ160CB VGN-TZ160N/B VGN-TZ16GN/B VGN-TZ16N VGN-TZ16N/B VGN-TZ17/N VGN-TZ170N/B VGN-TZ170N/N VGN-TZ17GN/B VGN-TZ17N VGN-TZ18/N VGN-TZ180N/RC VGN-TZ185N/WC VGN-TZ18GN/X VGN-TZ18N VGN-TZ190N/B VGN-TZ190N/BC VGN-TZ191N/XC VGN-TZ195N/XC VGN-TZ198N/RC VGN-TZ250N/B VGN-TZ250N/N VGN-TZ250N/P VGN-TZ27/N VGN-TZ270N/B VGN-TZ27N VGN-TZ28/N VGN-TZ285N/RC VGN-TZ28N VGN-TZ290EAB VGN-TZ290EAN VGN-TZ290EAP VGN-TZ295N/XC VGN-TZ298N/XC VGN-TZ33/B VGN-TZ33/N VGN-TZ33/W VGN-TZ350N/B VGN-TZ350N/N VGN-TZ350N/P VGN-TZ370N/BVGN-TZ37N/G VGN-TZ37N/P VGN-TZ37N/R VGN-TZ37N/X VGN-TZ38N/X VGN-TZ398U/XC VGN-TZ90NS VGN-TZ90STämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPL11 VGP-BPS11 VGP-BPX11
In stock
- SKU
- CS-BPS11NB
69,95 €
34,98 €
Kuvaus / Sony VGP-BPL11, VGP-BPS11 akku 4400 mAh musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS11NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036418 |
| Mitat | 224.59 x 44.80 x 30.00mm |
| Korvaa | VGP-BPL11 / VGP-BPS11 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review