Sony VAIO VAIO Pro 11 akku 4120 mAh - Musta
calcActive())">
Sony VAIO VAIO Pro 11 akku 4120 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO Pro 11SVP1121ZPWR SVP11217PW/B SVP11216CW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPS37
In stock
- SKU
- CS-BPS37NB
99,95 €
Kuvaus / Sony VAIO VAIO Pro 11 akku 4120 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS37NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093428 |
| Mitat | 275.00 x 114.26 x 6.43 mm |
| Korvaa | VGP-BPS37 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4120mAh / 30.9Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
Write Your Own Review