Nokia 9 PureView akku - 3250mAh
calcActive())">
Nokia 9 PureView akku - 3250mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO PCG-C1MT VAIO PCG-N505 VAIO PCG-C1VPK VAIO PCG-C2 VAIO PCG-C1VM VAIO PCG-505TX VAIO PCG-C1VG VAIO PCG-505SX VAIO PCG-C1MVP VAIO PCG-505RS VAIO PCG-C1MV VAIO PCG-505G VAIO PCG-C1MR/BP VAIO PCG-505EX VAIO PCG-505V/CBX VAIO PCG-N505ES VAIO PCG-505 VAIO PCG-505SX/4G VAIO PCG-C2GPS VAIO PCG-505G/A4G VAIO PCG-C1XG VAIO PCG-N505A/BP VAIO PCG-N505SR VAIO PCG-C1XA VAIO PCG-C1VM/T VAIO PCG-N505AS VAIO PCG-C1VRX/K VAIO PCG-C1MAH VAIO PCG-GT3 VAIO PCG-C1VP VAIO PCG-505X VAIO PCG-C1VJ/BP VAIO PCG-505TS VAIO PCG-C1MZX VAIO PCG-505S VAIO PCG-C1MVM VAIO PCG-505R VAIO PCG-C1MSX VAIO PCG-505FX VAIO PCG-C1C VAIO PCG-505CBX VAIO PCG-505V/CBP VAIO PCG-N505E/BP VAIO PCG-505LS VAIO PCG-C1XS VAIO PCG-N505X VAIO PCG-N505VX VAIO PCG-C1XF VAIO PCG-C1XN VAIO PCG-N505EL VAIO PCG-C1VSX/K VAIO PCG-C1VGT VAIO PCG-N505A VAIO PCG-C1VR/BP VAIO PCG-505EX/64 VAIO PCG-GT1 VAIO PCG-C1VN VAIO PCG-505V VAIO PCG-C1VJ VAIO PCG-505TR VAIO PCG-C1MVPM VAIO PCG-505RX VAIO PCG-C1MVC VAIO PCG-505GX VAIO PCG-C1MRX VAIO PCG-505F VAIO PCG-505X/64 VAIO PCG-N505SN VAIO PCG-505CBP VAIO PCG-505V/ABX VAIO PCG-GT3/K VAIO PCG-505GX/4G VAIO PCG-C1XG/BP VAIO PCG-N505SF VAIO PCG-N505VE VAIO PCG-C1XE VAIO PCG-C1VMT VAIO PCG-N505BP VAIO PCG-C1VS/BWTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:PCGA-BP51 PCGA-BP51A PCGA-BP51A/ L PCGA-BP52 PCGA-BP52A PCGA-BP52A/ L PCGA-BP52AUC
In stock
- SKU
- CS-NKT910SL
19,95 €
9,98 €
Kuvaus / Nokia 9 PureView akku - 3250mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NKT910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147985 |
| Korvaa | HE354 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 12.51Wh |
| Mitat | 67.16 x 57.78 x 4.64mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review