Sony VAIO PCGA-BP1U akku 1800 mAh
calcActive())">
Sony VAIO PCGA-BP1U akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO PCG-U1 VAIO PCG-U3 VAIO PCG-U3/P Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:PCGA-BP1U
In stock
- SKU
- CS-BP1UNB
79,95 €
Kuvaus / Sony VAIO PCGA-BP1U akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BP1UNB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018902 |
| Mitat | 175.50 x 62.00 x 21.10mm |
| Korvaa | PCGA-BP1U |
| Väri | Violetti |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 19.98Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review