Sony vahvistimen PHA-3 / PHA-3C yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Sony vahvistimen PHA-3 / PHA-3C yhteensopiva akku 4900mAh
Sony vahvistimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPHA-3 PHA-3CKorvattavat Sony vahvistimen alkuperäisakutLIS1570HNPC SY6
In stock
- SKU
- CS-SNP300SL
25,95 €
Kuvaus / Sony vahvistimen PHA-3 / PHA-3C yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony vahvistimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SNP300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172956 |
| Korvaa | LIS1570HNPC / SY6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.13Wh |
| Mitat | 90.00 x 63.80 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review