Sony SVF11N14SCP, SVF11N15SCP, SVF11N18CW akku 3200 mAh
calcActive())">
Sony SVF11N14SCP, SVF11N15SCP, SVF11N18CW akku 3200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVF11N14SCP SVF11N15SCP SVF11N18CWTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPS42
In stock
- SKU
- CS-BPS42NB
89,95 €
Kuvaus / Sony SVF11N14SCP, SVF11N15SCP, SVF11N18CW akku 3200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BPS42NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092230 |
| Mitat | 273.80 x 74.57 x 5.40mm |
| Korvaa | VGP-BPS42 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.04Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review