Sony SRS-X33 akku 1900mAh
calcActive())">
Sony SRS-X33 akku 1900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SRX330SL
23,95 €
Kuvaus / Sony SRS-X33 akku 1900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-SRX330SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116561 |
| Korvaa | ST-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 14.06Wh |
| Mitat | 74.67 x 35.96 x 16.02mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review