Sony SRS-X30, SRS-XB3, SRS-XB30 akku 6800mAh
calcActive())">
Sony SRS-X30, SRS-XB3, SRS-XB30 akku 6800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SRX300XL
54,95 €
Kuvaus / Sony SRS-X30, SRS-XB3, SRS-XB30 akku 6800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-SRX300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133988 |
| Korvaa | ID659 / ST-06S / ID659B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 67.94 x 37.58 x 37.02mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review