Sony SRS-X30, SRS-XB3, SRS-XB30 akku 5200mAh
calcActive())">
Sony SRS-X30, SRS-XB3, SRS-XB30 akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SRX300SL
39,95 €
19,98 €
Kuvaus / Sony SRS-X30, SRS-XB3, SRS-XB30 akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-SRX300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133971 |
| Korvaa | ID659 / ST-06S / ID659B |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 67.94 x 37.58 x 37.02mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review