Sony PRS-950, PRS-950SC Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Sony PRS-950, PRS-950SC Ebook lukijan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
PRS-950 PRS-950SCTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:1-853-020-11 LIS1460HEPC LIS1460HEPC(SY6)
In stock
- SKU
- CS-PRD950SL
20,95 €
Kuvaus / Sony PRS-950, PRS-950SC Ebook lukijan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PRD950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108535 |
| Mitat | 99.45 x 43.00 x 3.77mm |
| Korvaa | LIS1460HEPC / LIS1460HEPC(SY6) / 1-853-020-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review