Sony PRS-600, PRS-600/BC, PRS-600/RC Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Sony PRS-600, PRS-600/BC, PRS-600/RC Ebook lukijan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
PRS-600 PRS-600/BC PRS-600/RCTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:A98927554931 A98941654402
In stock
- SKU
- CS-PRD600SL
18,95 €
Kuvaus / Sony PRS-600, PRS-600/BC, PRS-600/RC Ebook lukijan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PRD600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037682 |
| Mitat | 63.52 x 34.12 x 3.65mm |
| Korvaa | A98927554931 / A98941654402 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review