Sony PMW-400, PMW-500, PMW-EX330 akku 12800mAh
calcActive())">
Sony PMW-400, PMW-500, PMW-EX330 akku 12800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SBP190MC
251,95 €
Kuvaus / Sony PMW-400, PMW-500, PMW-EX330 akku 12800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-SBP190MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141761 |
| Korvaa | BP-V190 |
| Kapasiteetti (mAh) | 12800mAh / 189.44Wh |
| Mitat | 105.00 x 75.00 x 84.10mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review