Sony PHA-2 akku 2200mAh
calcActive())">
Sony PHA-2 akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SHA200SL
25,95 €
Kuvaus / Sony PHA-2 akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-SHA200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140726 |
| Korvaa | 4-297-656-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 81.00 x 45.25 x 6.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review