Sony pelikonsolin CECH-ZCM2E / CECH-ZCM2U yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Sony pelikonsolin CECH-ZCM2E / CECH-ZCM2U yhteensopiva akku 2600mAh
Sony pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCECH-ZCM2E CECH-ZCM2U PlayStation PS4 Move Motion Controller Version 2Korvattavat Sony pelikonsolin alkuperäisakutLIS1654 LIS1651
In stock
- SKU
- CS-SP165SL
14,95 €
Kuvaus / Sony pelikonsolin CECH-ZCM2E / CECH-ZCM2U yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-SP165SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182672 |
| Korvaa | LIS1654 / LIS1651 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 66.50 x 21.90 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review