Sony NWZ-ZX1 akku 1000mAh
calcActive())">
Sony NWZ-ZX1 akku 1000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony MP3-soittimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SNZ001SL
18,95 €
Kuvaus / Sony NWZ-ZX1 akku 1000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-SNZ001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121619 |
| Korvaa | US453759 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 60.50 x 36.20 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review