Sony NV-U53G, NV-U73T, NV-U82 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Sony NV-U53G, NV-U73T, NV-U82 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony navigaattorien kanssa:
NV-U53G NV-U73T NV-U82Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony navigaattorien alkuperäisakut:3-281-790-02
In stock
- SKU
- CS-SUN82SL
18,95 €
Kuvaus / Sony NV-U53G, NV-U73T, NV-U82 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SUN82SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064220 |
| Mitat | 35.41 x 32.59 x 8.25mm |
| Korvaa | 3-281-790-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review