Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
calcActive())">
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
NEX-5 NEX-5A NEX-5K NEX-5D NEX-3 NEX-3C NEX-5C NEX-3A NEX-3D NEX-3DW NEX-3K NEX-3KS NEX-5DB NEX-5H NEX-5HB NEX-5KS Alpha 33 Alpha 55 Alpha 55V Alpha SLT-A35 DLSR A33 DLSR A55 NEX-C3 DLSR A55 SLT-A35B SLT-A55VB NEX-3DB NEX-3DR NEX-3DS NEX-5N NEX-5NB NEX-5ND NEX-5NDW NEX-5NHB NEX-5NKB NEX-5NKS NEX-5NYB NEX-7 NEX-7B NEX-7K NEX-7KB NEX-C3DB NEX-C3DP NEX-C3DS NEX-C3KB NEX-C3YB SLT-A33B SLT-A33Y NEX-5R NEX-5RB NEX-5RK NEX-5RKB NEX-5RKS NEX-5RKW NEX-6 NEX-6B NEX-6L NEX-6LB NEX-6Y NEX-F3 NEX-F3B NEX-F3D NEX-F3K NEX-F3Y SLT-A37 SLT-A37K SLT-A37M SLT-A37Y Alpha A7 II DLSR A37 Alpha 6 Alpha 7 Alpha 5000 Alpha 5100 NEX3NLB SLT-A35B ILCE-7 ILCE-7/B ILCE-7K/B ILCE-7R/B ILCE-7S ILCE-5000 ILCE-5100 ILCE-6000 NEX-3N NEX-3NL NEX-3NL/W NEX-3NY NEX-5T Alpha A6300 Mirrorless Alpha A3000 Mirrorless Alpha A5000 Mirrorless Alpha A6000 Mirrorless Alpha A3000 Mirrorless Alpha A5000 Mirrorless Alpha A6000
In stock
- SKU
- CS-FW50
28,95 €
23,95 €
Kuvaus / Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-FW50 |
|---|---|
| EAN | 4894128036050 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.30 x 32.10 x 18.50mm |
| Korvaa | NP-FW50 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1080mAh / 7.99Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review