Sony NP-FS20, NP-FS21, NP-FS22 yhteensopiva akku 2880 mAh
calcActive())">
Sony NP-FS20, NP-FS21, NP-FS22 yhteensopiva akku 2880 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
DCR-PC5E DCR-PC3E DCR-PC1 DCR-PC2E DCR-PC5 DCR-PC3 DCR-PC1E DCR-PC5L DCR-PC4 DCR-PC2 DCR-TRV1VE DCR-PC4ETämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:NP-FS20 NP-FS21 NP-FS22
In stock
- SKU
- CS-FS21
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / Sony NP-FS20, NP-FS21, NP-FS22 yhteensopiva akku 2880 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-FS21 |
|---|---|
| EAN | 4894128003878 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 52.20 x 30.30 x 42.50mm |
| Korvaa | NP-FS20 / NP-FS21 / NP-FS22 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2880mAh / 10.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review