Sony NP-FR1 yhteensopiva akku 900 mAh
calcActive())">
Sony NP-FR1 yhteensopiva akku 900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
Cyber-shot DSC-P200 Cyber-shot DSC-P150/B Cyber-shot DSC-P100/L Cyber-shot DSC-P200/B Cyber-shot DSC-V3 Cyber-shot DSC-P100/R Cyber-shot DSC-T30 Cyber-shot DSC-P150/S Cyber-shot DSC-P150 Cyber-shot DSC-P100 Cyber-shot DSC-P200/R Cyber-shot DSC-P120 Cyber-shot DSC-P100/LJ Cyber-shot DSC-T30/B Cyber-shot DSC-P150/L Cyber-shot DSC-P100PP Cyber-shot DSC-P200/S Cyber-shot DSC-T30S Cyber-shot DSC-P100/S Cyber-shot DSC-F88Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:NP-FR1
In stock
- SKU
- CS-FR1
18,95 €
Kuvaus / Sony NP-FR1 yhteensopiva akku 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-FR1 |
|---|---|
| EAN | 4894128003915 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.90 x 35.50 x 8.35mm |
| Korvaa | NP-FR1 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review