Sony NP-FP80, NP-FP81 yhteensopiva akku 1800 mAh
calcActive())">
Sony NP-FP80, NP-FP81 yhteensopiva akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
DCR-DVD203 DCR-DVD403 DCR-DVD92 DCR-DVD92E DCR-HC16 DCR-HC16E DCR-HC17 DCR-HC17E DCR-HC21 DCR-HC32 DCR-HC41 DCR-HC85 DCR-30; DCR-DVD103 DCR-DVD105 DCR-DVD105E DCR-DVD202E DCR-DVD203 DCR-DVD203E DCR-DVD205 DCR-DVD205E DCR-DVD305 DCR-DVD403 DCR-DVD403E DCR-DVD602 DCR-DVD602E DCR-DVD653 DCR-DVD653E DCR-DVD703 DCR-DVD703E DCR-DVD803 DCR-DVD803E DCR-HC18 DCR-HC18E DCR-HC19E DCR-HC20 DCR-HC20E DCR-HC21E DCR-HC22E; DCR-HC23E; DCR-HC24E; DCR-HC26; DCR-HC30 ; DCR-HC30E; DCR-HC30G; DCR-HC30L; DCR-HC30S; DCR-HC32 DCR-HC32E DCR-HC33E DCR-HC35E DCR-HC36 DCR-HC39E DCR-HC40 DCR-HC40E DCR-HC40S DCR-HC41 DCR-HC42 DCR-HC42E DCR-HC43E DCR-HC44E DCR-HC46 DCR-HC46E DCR-HC65 DCR-HC85E DCR-HC94E DCR-HC96 DCR-HC96E DCR-DVD905ETämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:NP-FP80 NP-FP81
In stock
- SKU
- CS-FP80
33,95 €
30,95 €
Kuvaus / Sony NP-FP80, NP-FP81 yhteensopiva akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-FP80 |
|---|---|
| EAN | 4894128025207 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.72 x 44.38 x 31.85mm |
| Korvaa | NP-FP80 / NP-FP81 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review