Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
calcActive())">
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SRF955SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-SRF955SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144717 |
| Korvaa | BP-HP800-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 46.50 x 23.30 x 11.90mm |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
5 units available |
|---|
Write Your Own Review