Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
calcActive())">
Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
Sony kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVAIO FH14 VAIO FH 14 Ultra VJFH41C0101B VJFH41C0101N VJFH41C0103B VJFH41C0103N VJFH41C0112B VJFH41C0112N VJFH41C0113B VJFH41C0113N VJFH41C0114B VJFH41C0114N VJFH41C0115B VJFH41C0116B VJFH41C0116N VJFH41C0122B VJFH41C0122N VJFH41C0123B VJFH41C0123N VJFH41C0124B VJFH41C0124N VJFH41C0125B VJFH41C0125N VJFH41C0126B VJFH41C0127B VJFH41C0128B VJFH41C0129B VJFH41H11T VJFH41H12T VJFH42C0103B VJFH42C0103N VJFH42C0113B VJFH42C0113N VJFH42C0125B VJFH42C0125N VJFH42C0126B VJFH42C0129B VJFH42C0203B VJFH42C0203N VJFH42C0205B VJFH42C0205N VJFH42C0225B VJFH42C0225N VJFH42C0226B VJFH42C0229B VJFH42H11T VJFH42H12T VJFH42H13T VJFH42H14TKorvattavat Sony kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-CLN400NB
73,95 €
Kuvaus / Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-CLN400NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204343 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 46.36Wh |
| Mitat | 260.20 x 80.60 x 7.10mm |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review