Sony kannettavan tietokoneen SVD13211CG / SVD13211CGB yhteensopiva akku 6300mAh
calcActive())">
Sony kannettavan tietokoneen SVD13211CG / SVD13211CGB yhteensopiva akku 6300mAh
Sony kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSVD13211CG SVD13211CGB SVD13211CW SVD13216PW SVD1321BPXB SVD1322ZPWR SVD13236PW SVD1323XPGB SVD1323YCGW SVD132A14L SVD132A14W SVP1321ZPWR VAIO Duo 13Korvattavat Sony kannettavan tietokoneen alkuperäisakutVGP-BPS36
In stock
- SKU
- CS-BPS36NB
107,95 €
Kuvaus / Sony kannettavan tietokoneen SVD13211CG / SVD13211CGB yhteensopiva akku 6300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-BPS36NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086468 |
| Korvaa | VGP-BPS36 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 47.25Wh |
| Mitat | 278.30 x 115.50 x 5.50mm |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
Write Your Own Review