Sony kannettavan tietokoneen SVD11213CX / SVD11213CXB yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Sony kannettavan tietokoneen SVD11213CX / SVD11213CXB yhteensopiva akku 4400mAh
Sony kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSVD11213CX SVD11213CXB SVD11215CA SVD11215CAB SVD11215CG SVD11215CGB SVD11215CH SVD11215CHB SVD11215CN SVD11215CNB SVD11215CVB svd-11215cvb SVD11215CW/B SVD11215CXB SVD11216PA SVD11216PAB SVD11216PGB SVD11217SC SVD112190X SVD1121BPX SVD1121BPXB SVD11225CYB SVD112290X SVD1122APX SVD1122APXB VAIO Duo 11 Vaio Duo 11 SVD1121Q2EB Vaio Duo 11 SVD11223CXBKorvattavat Sony kannettavan tietokoneen alkuperäisakutVGP-BPL31 VGP-BPS31 VGP-BPS31A
In stock
- SKU
- CS-BPS31NB
71,95 €
Kuvaus / Sony kannettavan tietokoneen SVD11213CX / SVD11213CXB yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-BPS31NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086437 |
| Korvaa | VGP-BPS31 / VGP-BPL31 / VGP-BPS31A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 293.10 x 107.50 x 5.34mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review