Sony FDR-AX33, FDR-AX40, FDR-AX45 akku 1030mAh
calcActive())">
Sony FDR-AX33, FDR-AX40, FDR-AX45 akku 1030mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SDX450MX
25,95 €
Kuvaus / Sony FDR-AX33, FDR-AX40, FDR-AX45 akku 1030mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-SDX450MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142553 |
| Korvaa | NP-FV50A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1030mAh / 7.52Wh |
| Mitat | 45.10 x 31.90 x 24.75mm |
| Jännite | 7,3 V |
Stocks
Write Your Own Review