Sony F15A16, F15A16SC, SVF15A13CW akku 3600 mAh
calcActive())">
Sony F15A16, F15A16SC, SVF15A13CW akku 3600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
F15A16 F15A16SC SVF15A13CWTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:VGP-BPS34
In stock
- SKU
- CS-BPS34NB
79,95 €
Kuvaus / Sony F15A16, F15A16SC, SVF15A13CW akku 3600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS34NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075981 |
| Mitat | 211.05 x 103.40 x 6.74mm |
| Korvaa | VGP-BPS34 / VGP-BPL34 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review