Sony Ericsson Xperia E4 / A2 / Z2 Compact akku 2300 mAh
calcActive())">
Sony Ericsson Xperia E4 / A2 / Z2 Compact akku 2300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
Altair Maki E2003 E2006 E2033 E2043 E2053 E2104 E2105 E2114 E2115 E2124 Xperia A2 Xperia A2 SO-04F Xperia E4 Xperia E4 Dual Xperia E4 Dual HSPA Xperia E4g Xperia E4g Dual Xperia Z2 compact Xperia Z2 miniTämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:1288-1798 LIS1574ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERE400SL
17,95 €
Kuvaus / Sony Ericsson Xperia E4 / A2 / Z2 Compact akku 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ERE400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106159 |
| Korvaa | LIS1574ERPC / 1288-1798 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 87.80 x 52.10 x 3.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review