Sony Ericsson R320, R520, T28 akku 600mAh
calcActive())">
Sony Ericsson R320, R520, T28 akku 600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ERT28SL
25,95 €
Kuvaus / Sony Ericsson R320, R520, T28 akku 600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-ERT28SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128007265 |
| Korvaa | BUS-11 / BHC-10 / BSL-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 69.72 x 45.85 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review