Sony Ericsson M4 / M4 Aqua akku 2400 mAh
calcActive())">
Sony Ericsson M4 / M4 Aqua akku 2400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
E2303 E2306 E2312 E2333 E2353 E2363 Tulip SS Xperia M4 Xperia M4 Aqua Dual LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:LIS1576ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERM400SL
17,95 €
Kuvaus / Sony Ericsson M4 / M4 Aqua akku 2400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ERM400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106166 |
| Korvaa | LIS1576ERPC / AGPB014-A001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 74.60 x 61.86 x 3.61mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review