Sony Cyber-shot DSC-RX100 yhteensopiva akku 1150mAh
calcActive())">
Sony Cyber-shot DSC-RX100 yhteensopiva akku 1150mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
Cyber-shot DSC-RX100 Cyber-shot DSC-RX100/B HDR-AS10 HDR-AS15Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:NP-BX1
In stock
- SKU
- CS-BX1MX
18,95 €
Kuvaus / Sony Cyber-shot DSC-RX100 yhteensopiva akku 1150mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BX1MX |
|---|---|
| EAN | 4894128063490 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.70 x 29.70 x 9.10mm |
| Korvaa | NP-BX1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
5 units available |
|---|
Write Your Own Review