Sony älypuhelinten H8314 / H8324 yhteensopiva akku 2750mAh
calcActive())">
Sony älypuhelinten H8314 / H8324 yhteensopiva akku 2750mAh
Sony älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitH8314 H8324 SO-05K Xperia XZ2 CompactKorvattavat Sony älypuhelinten alkuperäisakut1310-1071 LIP1657ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERX200SL
21,95 €
Kuvaus / Sony älypuhelinten H8314 / H8324 yhteensopiva akku 2750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ERX200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153108 |
| Korvaa | LIP1657ERPC / 1310-1071 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 10.45Wh |
| Mitat | 85.15 x 49.72 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review