Sony älypuhelinten H3213 / H3223 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Sony älypuhelinten H3213 / H3223 yhteensopiva akku 3500mAh
Sony älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitH3213 H3223 H4213 H4233 SM22 XA2 Ultra Dual SIM XA2 Ultra Dual SIM TD-LTE Xperia XA2 UltraKorvattavat Sony älypuhelinten alkuperäisakut308-3586 LIP1653ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERH422SL
22,95 €
Kuvaus / Sony älypuhelinten H3213 / H3223 yhteensopiva akku 3500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ERH422SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152033 |
| Korvaa | LIP1653ERPC / 308-3586 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 86.00 x 62.65 x 4.05mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review