Sony älypuhelinten A102SO / PDX-213 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Sony älypuhelinten A102SO / PDX-213 yhteensopiva akku 4400mAh
Sony älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitA102SO PDX-213 SO-52B SOG04 Xperia 10 III 5G XQ-BT52Korvattavat Sony älypuhelinten alkuperäisakutSNYSAC5
In stock
- SKU
- CS-ERX213SL
23,95 €
Kuvaus / Sony älypuhelinten A102SO / PDX-213 yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ERX213SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169253 |
| Korvaa | SNYSAC5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 74.30 x 60.00 x 5.36mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review